Loading...

Roberts Lejasmeijers & Candy - Rīts ir tālu vēl

Roberts Lejasmeijers

Download Videos
Music Video

Description

iTunes: https://itunes.apple.com/lv...
Spotify: https://open.spotify.com/al...

Roberts Lejasmeijers un Candy ieraksta kopīgu dziesmu

Pazīstamais latviešu deju mūzikas restaurators un remiksētājs Roberts Lejasmeijers, kurš līdz šim vairāk bija pievērsies agrāk pazīstamu latviešu dziesmu pārlikumiem un no jauna par hitiem padarījis Jumpravas Ziemeļmeitu, Noras Bumbieres Es gribu dejot bugi, kā arī grupu Vaidava un Otra Puse dziesmas, šogad nolēmis pievērsties jaunradei.

Šonedēļ radiostacijās nonāks dziesma Rīts ir tālu vēl, kas ierakstīta sadarbībā ar dziedātāju Lieni Bronušu, kura pazīstama ar skatuves vārdu Candy un kura paralēli Latvijai šobrīd veiksmīgi veido karjeru arī Vācijā.

Roberts Lejasmeijers par sadarbību ar Candy: - Vēl pavisam neilgi pirms dziesmas ieraksta, es Candy personīgi nepazinu, bet zināju to, ka viņai ir patīkams un spēcīgs balss tembrs. Tas mani vedināja uz domu, ka viņas vokāls labi izklausītos arī deju mūzikas žanrā, kādā arī bija ieplānota mana dziesma. Ieraksta laikā mēs ļoti ātri sapratāmies un viņa lieliski visu paveica. Candy ierakstā realizēja arī vairākas savas idejas. Esmu ļoti gandarīts par paveikto .

Stāstot par to, kāpēc nolēmis pats kaut ko jaunu radīt Roberts Lejasmeijers, kura albums Restaurācija tika nominēts 2008.gada Mūzikas Ierakstu Gada Balvai nominācijā Labākais deju mūzikas albums skaidro: -Visas tās dziesmas, kurām saklausīju idejas jaunam skanējumam es biju jau restaurējis un man vairs negribējās turpināt turpināšanas pēc. Šajā jomā man jaunu ideju vairs nebija. Bet kaut ko darīt gribējās. Strādājot ar vecajām dziesmām nedaudz jāpakļaujas tai ritmikai, harmonijai, aranžējumam un dziesmas struktūrai, kāda tā ir oriģinālajā versijā, taču radot kaut ko pavisam jaunu ir pavisam cita rīcības brīvība un tieši to man šobrīd gribējās izmantot.

Dziesmas radio versiju un pagarināto versiju iespējams lejupielādēt portālā Doremi.lv:
http://doremi.lv/index.php?...

Related Videos From YouTube :

Resent Videos Download

Comments

Resent Search :